Hellendoorn krijgt waterglijbanencomplex

Naast de ruim 30 topattracties, mooie shows en evenementen presenteert Avonturenpark Hellendoorn in 2013 een heel nieuw gebied! Vanaf juni 2013 wordt het outdoor slidepark geopend. Het slidepark is een glijbanenpark dat bestaat uit minimaal 10 spectaculaire waterglijbanen. De één nog spannender dan de ander! De glijbanen hebben uitglijbakken waar een laagje water in staat om af te remmen, er is geen zwembad. Het slidepark is leuk voor jong & oud!

Als je het slidepark wil bezoeken, vergeet dan niet de volgende spullen zelf mee te nemen: zwemkleding en handdoek. Het slidepark kan alleen bezocht worden door bezoekers van Avonturenpark Hellendoorn. Het is niet mogelijk om vanuit het slidepark Avonturenpark Hellendoorn te verlaten.
Je kan het slidepark bezoeken d.m.v. een combi-ticket. Deze kun je bij de entreekassa van Avonturenpark Hellendoorn kopen, maar binnenkort ook online via onze website.