Attractie- & Vakantiepark Slagharen wordt kidsclubpartner van sc Heerenveen
Attractie- & Vakantiepark Slagharen is de nieuwe kidsclubpartner van sc Heerenveen. Deze samenwerking is gebaseerd op gedeelde kernwaarden: beleving en plezier staan centraal, met als doel het creëren van onvergetelijke herinneringen.
Reactie van Slagharen
“We zijn ontzettend blij met deze samenwerking tussen twee bekende namen in het noorden van Nederland,” zegt Erik Veenstra, commercieel manager van Attractie- & Vakantiepark Slagharen. “Het biedt ons een prachtige kans om onze merken samen te versterken. Vooral de kidsclub, die aansluit bij onze doelgroep, maakt deze samenwerking extra waardevol.”
Volgens Veenstra sluiten de Eredivisionist en Slagharen perfect op elkaar aan. “Vanaf het eerste contact zagen we de raakvlakken tussen onze organisatie en de kidsclub van sc Heerenveen. Bovendien is de grote businessclub van de voetbalclub voor ons een interessante bijkomstigheid. Wij kijken uit naar veel mooie matches.”
Reactie van sc Heerenveen
Richard de Weijze, salesmanager van sc Heerenveen, vult aan: “De doelgroep van onze kidsclub en Slagharen passen perfect bij elkaar. We zijn daarom in gesprek om gezamenlijk leuke events te organiseren. Daarnaast biedt dit partnerschap kansen om kennis en ervaring met elkaar te delen.”
Deze samenwerking belooft veel bijzondere momenten voor kinderen en gezinnen, waarbij sport en avontuur samenkomen.
Laatste nieuws uit Slagharen: